Coach ja Mentor Siiri Sänn

Coaching ehk arengutreening

Coaching’us on palju inspiratsiooni, sest kui Sa saad kontakti sellega, mida Sa tahad ja mis on just Sulle oluline, siis avab see Sinu enda sees palju uksi. Sul on palju lihtsam hoida fookust ja mõista oma sisemist motivatsiooni.   

Coaching’u tulemuslikkus ei sõltu paarist-kolmest n-ö kuldsest küsimusest, samuti ei pea laotama coach’i ette kogu oma sisemaailma.

Coaching’u eesmärk on muuta mõtlemist ja käitumist ning see pole kunagi ühesugune, seda enam, et inimene pole väga hea ratsionaalne isemuutuja. Kuid kui probleem on lahendatud, annab see energiat minna edasi. Seestpoolt tulev taipamine ehk ahaa-moment pakub suurt rõõmu, et oled ISE jõudnud lahenduseni.

Nii nagu neuroteaduses, hoiab ka coaching olulist valgusvihus, uskudes, et see, millele tähelepanu pöörad, hakkab Sinu elus kasvama.

Aju vajab arenguks stressivaba keskkonda, kus emotsionaalset pinget pole. Pingeseisundis inimesel on neurobioloogiliselt segaja peal, uusi ideid ei sünni, energia läheb kaitsete ehitamisele ja maski hoidmisele.

Keskkond, mille coach loob, on turvaline ja hinnanguvaba. Seda suhet kannab usaldus, Sa saad olla sina ise.

Coach’ina saan Sind toetada, kui teed muutusi oma töös või isiklikus elus, kui otsid selgust või vajad värskust. Coach on Sulle hoopis teistsugune vestluspartner, tema aitab näha teist perspektiivi. Kõrvalisest pilgust võib olla palju abi, sest piirid mõistusele seab inimene ise.

Kui Sulle ei meeldi paigalseis, siis proovi coaching’ut koos jalutuskäiguga, see võib Sind üllatada ja anda hoopis teise vaatenurga.

Kujundame koos sinu eduloo.