Ettevõtluse ja Ärijuhtimise Coaching Siiri Sännilt – Avame Uksi Edule

Tere tulemast Siiri Sänni transformeeriva ettevõtluse coaching’u ja põhjaliku ärijuhtimise mentorluse maailma. Olgu sul plaanis alustada ettevõtlusega või soovid oma äristrateegiaid täiustada, meie personaalne nõustamine on kohandatud selleks, et avada Sinu täielik potentsiaal ja suunata Sinu ettevõtlusteekonda jätkusuutlikule edule.

Me usume ühenduse jõudu ja hästi kujundatud visiooni mõju. Meie coaching-teenused ja mentorlus on inspireeritud soovist näha Sind sügavalt ühenduses oma ambitsioonidega ja mõista kriitilisi elemente, mis on olulised Sinu isiklikuks ja professionaalseks arenguks. Siiri Sänni eksperditasemel mentorlus annab Sulle juurdepääsu hindamatutele teadmistele ärijuhtimisest ja ettevõtlusest, mis võimaldab Sul enesekindlalt ja selgelt navigeerida ettevõtluse keerulistes maastikes.

Lisaks pakume “Samm-Sammult Ettevõtjaks” töövihikut, mis on loodud selleks, et pakkuda alustavatele ettevõtjatele sammhaaval juhiseid ettevõtluse maailmas orienteerumiseks. See töövihik ühendab teoreetilised teadmised praktilise rakendamisega, muutes selle ideaalseks ressursiks iga tulevase ja juba tegutseva ettevõtja arsenalis. Tule ja liitu ka meie Facebooki grupiga “Ettevõtjaks”. Ettevõtjaks on grupp neile, kes tahavad valida uut teed või testida äriideed, luua ettevõtet oma näo järgi. Räägime ka “Samm-sammult ettevõtjaks” mõtteharjutustest. Grupis annab nõu ettevõtluskoolitaja ja coach Siiri Sänn, pakkudes personaalset tuge ja jagades ekspertteadmisi, mis aitavad Sul oma unistused reaalsuseks muuta.

Coach ja Mentor Siiri Sänn

Coaching

Coaching’us on palju inspiratsiooni, sest kui Sa saad kontakti sellega, mida Sa tahad ja mis on just Sulle oluline, siis avab see Sinu enda sees palju uksi. Sul on lihtsam hoida fookust ja mõista oma sisemist motivatsiooni

Tulemuslikkus ei sõltu paarist-kolmest nö kuldsest küsimusest, samuti ei pea laotama coachi ette kogu oma sisemaailma.

Siiri Sänn Coach ja Mentor

Mentorlus

Visiooni ja plaani luues oleme sageli üksi ja vajame kedagi, kellega rääkida,
kellelt tagasisidet ja tuge saada.

Mõtleme koos sellele, kuidas Sinu visioon ja plaan teostada, milline tee valida ja kellega koos plaan ellu viia. Kui oled oma ettevõtet ehitamas siis analüüsime, kuidas seda paremini teha. Kui ettevõte juba olemas, vaatame, kuidas saaksid seda veelgi tulemuslikumalt arendada.
Mõtleme läbi ka selle, mis on Sinu ettevõttes see miski, mis paneb kliente Sind teistele eelistama.

Mõtteharjutused ettevõtjatele, coach ja mentor Siiri Sännilt

Mõtteharjutused ettevõtjatele

Iga suur teekond algab esimesest sammust. Mõtle julgelt, tegutse julgelt, saavuta suurelt.

Olen kokku pannud töövihiku, mis juhendab alustavaid ettevõtjaid sammhaaval
ettevõtluse maailmas.

Töövihik on loodud selliselt, et see oleks arusaadav ka neile, kellel puudub eelnev ettevõtlusalane haridus või kogemus, pakkudes lihtsaid ja arusaadavaid juhiseid ettevõtte loomiseks ja juhtimiseks. Töövihik ühendab teoreetilised teadmised praktilise rakendamisega, muutes selle ideaalseks ressursiks igale tulevasele ettevõtjale.

Natuke numbreid

Meie saavutused räägivad enda eest. Oleme uhked, et oleme Eesti juhtiv konsultatsioonifirma, pakkudes professionaalset ärijuhtimise, finantsjuhtimise ja personalijuhtimise nõustamisteenust. Klientide rahulolu ja meie töö mõju on meie prioriteet.

210+

alustavaid ettevõtjaid

Meie konsultatsioonifirma on aidanud juba üle 100 rahuldatud kliendi saavutada oma ärieesmärke.

4000+

ärinõustamine

ekspordi, arendus ja äriplaanid

20M+

projekti rahastust

20 aasta jooksul.

Võta ühendust

Võta meiega julgelt ühendust.

Oleme siin, et aidata Sul leida vastuseid küsimustele.