Minust

Olen coach ehk arengutreener, kelle kireks on aidata inimestel näha oma ettevõtmistes laiemat pilti, sest meis kõigis on varjatud ressursse olla parem.


Viimase 20 aastaga olen näinud tuhandeid õnnestumisi ja mõningaid ebaõnnestumisi. Mõtestades oma vajadused ning mõistes miks just need eesmärgid, on oluliselt lihtsam seada samme edukama tuleviku suunas.

Esimese arusaamise asjade olemusest tuli kohe esimesel töökohal, vabrikus Kommunaar, kus alustasin tehnilise kontrolli osakonna kontrolörina. Õppinud küll koolis 4 aastat põhjalikult, kuidas suurtootmises jalanõusid toodetakse, alates naha ettevalmistamisest kuni jalatsite pakendamiseni, hakkasin tervikut nägema siiski alles oma igapäevatöös. Kontrollisin jaekaubandusest tagasi saadetud praaktooteid ja mõistsin, kuidas mõjutab väike viga protsessi alguses lõpptulemust. See arendas minu kriitikameelt ning sealt alates otsin võimalusi teha asju paremini kui seni.

Aegade jooksul olen töötanud mitmes meeskonnas, näinud erinevaid juhtimisstiile ja nende mõju lõpptulemusele.

Selgeks sai põhjus-tegevus-tagajärg-seos ja inimeseroll selles. See mõistmine saadab mind igapäev.


Jagan neid kogemusi, et aidata Sinul leida Sinu oma tee lahenduseni. Kui tahad üles leida oma varjatud ressursid või seada detailsemalt sihti oma teel, siis kirjuta julgesti!

Siiri maailma vaade

Usun, et

piirid iseendale seab inimene ise
selge sihtmärk lühendab teekonda
lihtsuses peitub suur vägi
ausus on edu vundament
mida suuremalt unistada, seda tõenäolisem on unistuste täitumine