Siiri Sänn

COACHING & NÕUSTAMINE

“Suuruse mõõdupuuks on

vastutus iga oma mõtte eest”.


Winston Churchill

Minust

Olen coach ehk arengunõustaja, kelle kireks on aidata inimestel näha oma ettevõtmistes laiemat pilti, sest meis kõigis on varjatud ressursse olla parem.


See väide tugineb mu 12-aastasel kogemusel, mille sain EAS-is võtmekliendihaldurina töötades. Aastas kogusin umbes 100–150 lugu nii õnnestumistest kui ka ebaõnnestumistest, see teeb minu kogemuste pagasiks enam kui 1000 õpetlikku lugu.

Esimese arusaamise asjade olemusest sain kohe esimesel töökohal, vabrikus Kommunaar, kus ma alustasin tehnilise kontrolli osakonna kontrolörina. Õppinud küll koolis 4 aastat põhjalikult, kuidas suurtootmises jalanõusid toodetakse, alates naha ettevalmistamisest kuni jalatsite pakendamiseni, hakkasin tervikut nägema siiski alles oma igapäevatöös. Kontrollisin jaekaubandusest tagasi saadetud praaktooteid ja mõistsin, kuidas mõjutab väike viga protsessi alguses lõpptulemust. See arendas minu kriitikameelt ning sealt alates otsin võimalusi teha asju paremini kui seni.

Aegade jooksul olen töötanud mitmes meeskonnas, näinud erinevaid juhtimisstiile ja nende mõju lõpptulemusele.

Selgeks sai põhjus-tegevus-tagajärg-seos ja inimeseroll selles. See mõistmine saadab mind igapäev.


Jagan neid kogemusi, et aidata Sinul leida Sinu oma tee lahenduseni. Kui tahad üles leida oma varjatud ressursid või seada detailsemalt sihti oma teel, siis kirjuta julgesti!

International Coach Federationi (ICF) liige alates 2020 a.

International Coach Federationi (ICF) liige alates 2020 a

Usun, et

pole võimalik tabada sihtmärki, mida ei näe
kunagi ei tohi alahinnata lihtsuse jõudu
piirid iseendale seab inimene ise
inimeses on kõik vajalik, et olla parem, kui ta seda ise arvab
mida suuremalt unistada, seda tõenäolisem on unistuste täitumine
ausus on arendav jõud ka ettevõtluses