3 minutiline

juhend kuidas koostada

äriplaani.

Tabula Rasa

ehk algses rikkumata ja välismõjudest vabas vormis olev asi. Vähemalt nii kirjeldab seda Eesti keele seletav sõnaraamat aastast 2009.


Äriplaani kirjutamine algab tühjast lehest, pannes kirja oma idee on see Sinu jaoks tõenäoliselt ainulaadne. Vaadates oma ideed igast küljest ja kasutades ära muu maailma kogemust ja kriitikad saad Sa luua midagi mis on Sinu nägu ja räägib Sinu keelt. See on uus algus ning see on Sinu teha kui ainulaadne see tuleb.

Äriplaani kirjutamine saab olla lihtne kui oled väljamõelnud miks on see SULLE oluline. Siit leiad mõned vihjed

TAGASISIDE KOOLITUSTELTNovember

Ettevõtluskoolitus

06.09.2023 - 27.11.2023

14.09.2023 - 17.11.2023


"Siiri on väga hea ettevõtluse mentor. Tal on alati jagada põnevaid juhtumisi enda kogetust ja õpitust. Temaga on tore diskuteerida nii ettevõtlusest kui ka isiklikel teemadel.

Mulle meeldis, et tunnid algasid alati sellega, kuidas me endast tundsime, mis andis kohe vabama õhkkonna tundi. Kui vahepeal tundub, et ta ütleb natuke karmilt, siis tegelikult on ta väga hooliv ja toetav. Kõigele leiab vastuse ja lahenduse, kui ainult endal on tahe ja motivatsioon!"

Anne Liis Laikjõe

"Väga hea koolitaja! On alati abivalmis, valdab oma ala süviti ja tema koolitustel on reeglina lõbus ja hea meeleolu. Aitäh Sulle Siiri!"

Hendrik Karm

"Super kvaliteet ja siht on Siiril koolitusel ja koolitab hästi, et iga osaleja jõuaks selleni, et enda ettevõte luua.

Sellel koolitusel osalemine andis julgust ja tarkust enda ettevõtte loomiseks palju juurde.

Nagu koolis oli, et jäämäe tipp on väike, mida me näeme, kuid all on suurem osa, mida tuleb hoolikalt jälgida, et ettevõtlus sujuks nii nagu me soovime.

Julgelt soovitan Siiri Sänni, et kui tuleb temalt koolitus kuskil, siis tuleb sellest kinni haarata.

Iga tund, mis kohal käisin oli meeldiv ja super. Mina tänan selle koolituse eest."

Ülari Rüütmaa


September

Ettevõtluskoolitus

30.06.2023 - 07.09.2023

"Mulle väga meeldis, kuidas ta ettevõtluskursust läbi viies esitas laiema nurga alt, mitte ainult ei rääkinud faktidest ja arvudest, vaid lisas ka infot inimkäitumise ja psühholoogia kohta. Tänan sind selle eest!"

Kaisa Laht

"Eraldi soovin välja tuua, kuidas Siiri kultiveerib tulevastesse ettevõtjatesse eetilisust ja vastutustundlikku käitumist oma riigiga.

Kokkuvõttes sain palju vajalikke teadmisi ja julguse alustada ettevõtlusega. Koolituse käigus Siiri juhendamisel valminud äriplaanile sain Töötukassast toetuse juba esimese taotlemise esimesel ringil 🙂

Saatma jääb Siiri koolitust läbiv julgustus "Ma saan hakkama!".

Aitäh, Siiri, selle kogemuse, inspiratsiooni ja abi eest!"

Kristiina Saarniit


Mai

Ettevõtluskoolitus

27.02.2023 - 17.05.2023

"Siiri on täielik Legend. Täiega elav inimene ja oskab õpetada."

Hendrik Konka

"Siiril on väga mitmekülgne kogemus erinevates firmades ja ka oma firma juhtimises. See kuidas Siiri ühendab teooria ja praktilised näited klassis teeb õppimise huvitavamaks ja ka lõbusamaks. Siiril on kindlad arvamused aga ta oskab ka väga hästi kuulata ja teiste omadega arvestada. "

Kaire Poldma


"Mulle meeldis väga Siiri läbi viidud koolitus. Sealt sai positiivse laengu, mida jätkub pikaks ajaks. Siiri suhtlus on vahetu ja tal on oskus panna inimesi muutma oma vaatenurka. Kui on tunne, et kõik järgnevad teed on tupikud, siis Siiri leiab kindlasti kasvõi metsaraja, mis viib välja juba kiirteele."

Annika Niinemets

"Siiri on väga hea koolitaja, oskab heas mõttes rutiinist välja raputada ja asju teise pilguga vaatama panna. Värskendavalt otsekohene, väga pühendunud ja samas ka väga hooliv. Parim juhendaja kes aitab "aga"dest ja "kui"dest üle. Mina jäin väga rahule, tulemus ületas ootusi mitmekordselt."

Kaisa AnnusAprill

Ettevõtluskoolitus

02.02.2023 - 26.04.2023

"Poleks iial arvanud, et ettevõtluskoolitus võib olla nii äge kogemus. Tänu Siirile ja vahvatele grupikaaslastele oli väga silmiavardav ja kasulik koolitus, mille püüan ära kasutada oma ettevõttes. Siiri on väga inspireeriv, laia silmaringiga, aus ja otsekohene koolitaja. Vahest tabasin ennast mõttelt, kuidas ühe naisterahva sisse mahub nii palju teadmisi. Julgen siiralt soovitada nii alustavatele, kui ka kogemustega ettevõtjatele."

Anneli Põldäär

"Siiri on hästi laiapõhjaliste teadmiste ja kogemusega koolitaja. Väga head olid kohe juurderäägitud näited elust enesest, loengud ei olnud ainult kuiv teooria. Koolitusgrupis tekkis mõnus ühtsus, oli nii emotsionaalseid arutelusid, mis tekkisid seoses kellegi tulevase tegevusvaldkonnaga kui ka toetavaid julgustamisi, kui kuskilt puges esile kahtusenoot. Siiri näeb oma kogemuse pealt suurt pilti ja andes edasi erialaselt kindlaid teadmisi, laiendab ta oma loengu just selliseks, et tekib arusaam vaadata suuremalt, jälgida kõrvalt ja mõelda nii otse kui käänuga. "

Karin MillermanDetsember

Ettevõtluskoolitus

27.10.2022 - 28.12.2022

"Mina jäin vägagi rahule. Eks Sa raputasid meid heas mõttes ülesse ja panid meid vaatama oma loodavale ettevõttele kliendi silmade läbi, mis erineb tunduvalt enda valmis mõeldud nägemusest. Seega, kes soovib oma ettevõtet luua, peaks Siiri, Sinuga kindlasti ühendust võtma. Aitäh Sulle ja uue kohtumiseni! "

Anu Kaeval

"Ennem koolitust ei olnud mul suurt nägemust ettevõtlusest aga peale koolitust on mõttemaailm ja aru saamine täiesti teine. Siiri tegi minu jaoks väikse pildi suureks. Siiri on otsekohene ja vahest terava ütlemisega mis on väga hea. Suurepärane oskus sind kahe jalaga maa peale tuua. Suured tänud. "

Evald Kaljussaar
November

Ettevõtluskoolitus

06.09.2022- 08.11.2022

"Siiri vahetud suunamised õigele rajale ja mida veel, mida veel.....siis praegu olen täiesti kindel, et piisab ainult tahta ja me kõik saame hakkama. Minule väga meeldis just Siiri sinu lähenemine koolituse ülesehitusele, et see ei olnud kuiv loeng mis kuhugi ei vii vaid see otsekohesus ja tagant utsitamine sest see aeg on tõesti lühike. Sa suutsid ju meid kõiki teisiti mõtlema, enesesse uskuma ja uusi mõtteid oma äri valdkonnas genereerima panna. ..."

Meeli Ivask

"Huvitav, et nii erinevate valdkondade inimesed enamus aega ühise keele leidis ja jagasid oma kogemusi, infot, tagasisidet ning isegi natuke ka õpetussõnu Siiri kõrval (Siiri vist teab, kuidas grupis sünergiat luua ;)"

Mairold Vaik


Juuni

Ettevõtluskoolitus 23.03.2022 - 31.05.2022

"Väga hea ja silmiavav koolitus sai läbitud. Tänu Siirile õppisin end rohkem hindama ja asju erinevate nurkade alt nägema ning sain juurde palju enesekindlust ja positiivsust. Seni parim koolitus, millel olen olnud :)"

Lauri Aasjärv

"Just teie arvamus minu tegemistest-ettevõtmistest julgustas ja innustas mind kindlamalt liikuma valitud sihil. Kohtumiseni Popup klaasistuudios."

Jüri Heinla


Mai

Ettevõtluse baaskoolitus koos äriplaani koostamisega 23.03.2022 - 31.05.2022

"Tagasiside oli alati konstruktiivne ja aitas luua selgema pildi endale seatud

eesmärgist."

"Vastutulelik ja tõesti pühendus meie ideedesse


Detsember

Ettevõtluse baaskoolitus koos äriplaani koostamisega 26.10.2021 - 30.12.2021

"Äriplaani kontekstis 100% rahulolu. Juhtis olulistele asjadele tähelepanu, küsis õigeid küsimusi. Konkreetne inimene, kel on oma kindel seisukoht. Tundub, et ta hoolib oma koolitatavatest. Kodutööd olid head ja tuleks teha kohustuslikuks. .."

"Esialgne mulje oli veidi pelutav. Ta on otsekohesem kui paljud meist. Kuid mida aeg edasi seda enam sain aru et Siiri ka tegelikult huvitab, et tema õpilased leiaksid endas iseenda parima versiooni. Inspireeriv inimene!"


September

Ettevõtluse baaskoolitus koos äriplaani koostamisega 14.06.2021 - 03.09.2021

"Väga inspireeriv ja positiivne koolitaja. Võib olla natukene liiga aktiivne ja kiire jutuga."

"Juba tunnen temast puudust! Oskab rahustada kui kokku jooksma kipub. Ja tema kommentaarid... Need on vajalikud ja ootasin neid alati pikkisilmi. Super!"


Juuli

Ettevõtluse baaskoolitus koos äriplaani koostamisega 30.04.2021 - 02.07.2021


"Väga hea terav kriitika, leiab üles iga äriplaani nõrgad kohad. Igas aspektis kaasa mõtlev, äärmiselt loogiline ja alati erapooletu. Peegeldab tagasi ausalt nii tugevad kui nõrgad küljed. Nõuanded on asjakohased ja hindamatu väärtusega! "

"Väga hea informatiivne ja süvitsi minemise suunamise oskus. Liigselt kiidusõnu ei jaga, kuid suunab teed kaotanud õigele sihile. On otsekohene, mis on väga hea."


Mai

Ettevõtluse baaskoolitus koos äriplaani koostamisega 18.03.2021 - 21.05.2021


Siiri õpetas nägema suurt pilti ja mõtlema teemade üle millest muidu ei teadnud. Minu jaoks jäi väheks praktilist teavet minu äriprojekti puhul.”

"Karm aga õiglane. Surub mugavusest välja ja tahab et mõtleksid ise. Vahel oli raskusi aga lõpuks jõudis kohale tema koolitamise loogika."


Märts

Ettevõtluse intensiivkursus

18.01.2021 - 19.03.2021


Siiri Sänn oli ehtne näide sellest, kuidas teha midagi kirega ning täie pühendumusega - tema entusiastlikkus oma valdkonna teemade selgitamisest pani kuulama, kaasa mõtlema ja andis nii palju motivatsiooni juurde oma tegemistesse. Tema nõuanded ja õpetused panid sügavuti mõtlema, mida ma reaalselt tahan ning tänu sellele olen ma jõudnud kaugemale, kui ma arvasin, oma tegemistega”

"Suurepärane koolitaja. Tihe suhtlus ning vastused kõigile küsimustele. Tagasiside töödele on aus ning tagant tõukav. Kodutööd aitavad mõtetele kaasa ning kinnistavad teadmisi."Hinnang lektorile Märts

Ettevõtluse intensiivkursus

18.01.2021 - 19.03.2021

Asukoht: veebis

Ettevõtluse baaskoolitus koos äriplaani koostamisega

18.03.2021 - 21.05.2021

Asukoht: Veebis


Hinnang_lektorile_03.09

Ettevõtluse baaskoolitus koos äriplaani koostamisega

14.06.2021 - 03.09.2021

Asukoht: Veebis

Hinnang lektorile juuli 2021

Ettevõtluse baaskoolitus koos äriplaani koostamisega

30.04.2021 - 02.07.2021


Asukoht: VeebisEttevõtluse baaskoolitus koos äriplaani koostamisega

23.03.2022 - 31.05.2022


Asukoht: Veebis